Privātuma politika

Privātuma politikas mērķis ir sniegt fiziskajai personai informāciju par personas datu apstrādes principiem “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” tīmekļa vietnē un sniegtu iespēju pieņemt pamatotus lēmumus, izmantojot “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” tīmekļa vietni.

Pārzinis un tā kontaktinformācija

1. Personas datu apstrādes pārzinis ir “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas”, reģistrācijas Nr. 40003042434, juridiskā adrese: Ūnijas iela 15a, Rīga, LV-1039.

2. Kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos ir: info@bit.lv., tālr. +37167819977.

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar jums. Sazinoties ar mums, Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai:

  • sniegtu jums Jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
  • apstrādātu Jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
  • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
  • palīdzētu novērst krāpnieciskas darbības,
  • nosūtītu Jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt, 
  • ievērotu normatīvo aktu prasības,
  • informētu sabiedrību par savu darbību.

 

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Mēs aizsargājam Klienta datus izmantojot mūsdienu tehnoloģiju un organizatoriskās iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un pieejamos resursus, piemēram, izmantojot ugunsmūrus, ielaušanās atklāšanas, analīzes programmatūras un datu šifrēšanu. Mēs nodrošinām, pastāvīgi pārskatām un uzlabojam aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši attiecīgajiem personas datu apstrādes nolūkiem un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Ja Jums ir jautājumi, priekšlikumi vai komentāri par privātuma politiku vai vēlaties ziņot par personas datu izmantošanas pārkāpumiem, gaidīsim Jūsu ziņu e-pastā info@bit.lv  vai zvanot uz tālruņa nr. +37167819977, vai rakstīt uz SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas”, Ūnijas iela 15a, Rīga, LV-1039.