Sīkdatņu politika

SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas” izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu tehniski atbilstošu tīmekļa vietnes darbību un sniegtu personalizētu lietotāja pieredzi. 

Kas ir sīkdatne?

Sīkfails ir neliels datu apjoms, ko vietne lūdz Jūsu pārlūkprogrammai saglabāt Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Sīkfails ļauj vietnei laika gaitā "atcerēties" Jūsu darbības vai preferencesiestatījumus. Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu atbalsta sīkfailus, tomēr lietotāji var iestatīt savas pārlūkprogrammas uzstādījumus, noraidot noteikta veida sīkdatnes vai konkrētus sīkfailus. Turklāt lietotāji var dzēst sīkfailus jebkurā laikā.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzzinātu, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu saturu, un lai uzlabotu Jūsu pieredzi, apmeklējot mūsu vietni. Piemēram, daži sīkfaili atceras Jūsu valodu vai preferences, lai jums nebūtu atkārtoti jāizdara šīs izvēles, kad apmeklējat mūsu vietni. Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu ar sīkdatnēm, automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu un versiju.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

  • Funkcionālās sīkdatnes nodrošina svarīgas funkcijas, piemēram, mājaslapas lietojamību. Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai analizētu lietotāju uzvedību, lai izveidotu apmeklējumu modeļus, kā arī, lai mēs varētu uzlabot savas vietnes funkcionalitāti. Bez šīm sīkdatnēm mājaslapa nevar darboties pilnvērtīgi. Tā kā obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas drošai pakalpojumu sniegšanai.
  • Statistikas sīkdatnes ir mūsu tīmekļa vietnē izvietotas analīzes rīka Google Analytics sīkdatnes, kas ļauj mums iegūt anonīmus statistikas datus par šo vietņu apmeklējumu un lietojumu. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē tikai tad, ja mūsu paziņojumā par sīkdatņu lietošanu esat piekritis Google Analytics sīkdatņu lietošanai. To sniegto informāciju mēs izmantojam apkopotā formā, lai izprastu, kā apmeklētāji kopumā pārlūko un izmanto mūs tīmekļa vietni. Šīs sīkdatnes mums palīdz uzlabot mājaslapu, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku vietnes pārlūkošanas pieredzi.
  • Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlas, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti.
  • Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai attēlotu reklāmas un citu informāciju, kas pielāgota atbilstoši lietotāja interesēm. Šīs sīkdatnes var izmantot, lai noteiktu mārketinga kampaņu efektivitāti trešās puses mājaslapās.

 

Kā izdzēst sīkdatnes?

Izmainot pārlūkprogrammas iestatījumus, ir iespējams atteikties no jaunu sīkdatņu izmantošanas, kā arī izslēgt pašlaik lietotās sīkdatnes un izdzēst to vēsturi. Plašāka informācija par to kas ir sīkdatnes: www.aboutcookies.org.

 

Ja Jums ir jautājumi, priekšlikumi vai komentāri par sīkdatņu politiku, gaidīsim Jūsu ziņu e-pastā info@bit.lv vai zvanot uz tālruņa nr. +37167819977, vai rakstīt uz SIA “Baltijas Informācijas Tehnoloģijas”, Ūnijas iela 15a, Rīga, LV-1039.

Sīkdatņu iestatījumi